انتخاب صفحه

شیر ، ماست ، دوغ و … از لبنیاتی هستند که آنها را برای مدت کوتاه یا بلند در یخچال های معمولی نگهداریم کنند و به همین علت برای این کار نیاز به سردخانه لبنیات است تا مواد خوراکی را در شرایط و دمای مناسب نگهداری کند.

لبنیات از مواد خوراکی مفید و در عین حال حساس هستند که نمیتوان در یخچال یا سردخانه های معمولی با دما و شرایط معمولی آنها را برای مدتی کوتاه یا بلند نگهداری کرد.
فروشندگانی که مجبور به خرید لبنیات به صورت عمده با مقدار زیاد هستند ، میتوانند برای نگهداری این مواد از سردخانه لبنیات که از کاربردی ترین صنایع برودتی است.

انواع سرد خانه لبنیات

سرد خانه ثابت و متحرک
سردخانه زیر صفر و بالای صفر

انواع روش های نگهداری لبینات در سردخانه

  1. نگهداری لبنیات به صورت سرد بالاتر از صفر درجه سانتیگراد
  2. نگهداری لبنیات به صورت یخ زده زیر صفر درجه سانتیگراد

لبنیات در سردخانه چگونه نگهداری می شود؟

تمام فروشندگان شاید بتوانند با یخچال لبنیات ، محصولات را تا حداکثر ۳ روز میتوانند نگهداری کنند اما برای اینکه بتوانند مدت طولانی لبنیات را نگهداری کنند احتیاج به سردخانه مخصوص لبنیات دارند که دارای دما و شرایط مناسب برای نگهداری بلند مدت محصولات می باشد.

چند نوع سردخانه لبنیات داریم؟

این نوع سردخانه صنعتی دارای انواع مدل ها و اندازه های مختلفی هستند که هرکدام دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی می باشد. که کاربرد اصلی آنها حفظ کیفیت و سلامت مواد و محصولات خوراکی برای زمان کوتاه یا بلند می باشد.

چگونگی گارانتی محصولات برودتی؟

تمامی محصولات دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد که با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

چگونه می توان محصول خود را تحویل گرفت؟

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به سایت ما با شماره هایی که روی سایت صنایع برودتی اونیور درج شده است تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و همچنین شما می توانید به طور حضوری و غیرحضوری سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید.

لیست قیمت و انواع سردخانه لبنیات
Call Now Button
Translate »
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. از ما چیزی بپرسید!
👋 سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟