بهترین مارک فریزر صندوقی خانگی

09128886153 کارشناس فروش
بهترین مارک فریزر صندوقی خانگی
 صنایع‌ برودتی اونیور آماده ارائه خدمات به صورت اینترنتی و حضوری به مشتریان عزیز می باشد. جهت خرید و استعلام قیمت یخچال با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
اونیور
اونیور

فریزر صندوقی خانگی تک درب

خرید فریزر خانگی بدون برفک

یکی از ملزومات برای نگهداری مواد غذایی دستگاه فریزر می باشد. صنایع برودتی اونیور تولید کننده انواع فریزر صنعتی در طح و تبعاد مختلف فریزرایستاده و فریزرصندوقی می باشد. یکی از مهم ترین قابلیت های فریزر برای مشتریان این است که فریزر بدون برفک باشد تا در زمان استفاده از آن مشکلاتی نظیر نظافت و اشغال فضای فریزر را به وجود نیاورد. صنایع برودتی اونیور فریزر های صنعتی را با استفاده از بروز ترین تکنولوژی دنیا تولید و عرضه می نماید، فریزر های صندوقی اونیور دارای سیستم دیفراست است که در ادامه در مورد ان توضیحاتی در اختیار شما قرار می دهیم. امروزه بدون برفک بودن فریزر ها را مدیون سنسوری بنام دیفراست که بسیار قطعه مهمی در سیستم های سرمایشی است هستیم، این سنسور دارای قطعه ای گرما دهنده است که مانع از برفک زدن فریزر می شود و یا به نوعی به آن سیستم برفک زدایی خودکار نیز میگویند. در فریزر های ایستاده از سیستم نفراست استفاده می شود. عملکرد این سیستم به گونه ای است که سرمایش فریزر از طریق فن هایی که سرما را از کمپرسور به درون کابین پخش میکند،در فریزر های ایستاده نفراست از سیستم رادیات کشی استفاده نمی شود در نتیجه هیچ برفکی بر روی بدنه و طبقات ایجاد نمی شود. قیمت فریزر نفراست به نسبت فریزر های رادیاتی بالاتر است اما به دلیل کیفیت بالای عملکرد آن ها و سرمادهی عالی آن نسبت به فریزر رادیاتی متقاضی آن بیشتر است.

فریزر صندوقی خانگی

قیمت فریزر خانگی

 فریزر صندوقی خانگی در رنگ های سبز، زرشکی، سقید تولید می شود که دارای 260 لیتر ظرفیت می باشد که در منازل ، اداره ها وظرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی فریزر صندوقی خانگی کم مصرف تک درب

ابعاد ۶۰×۸۳×۱۱۰ سانتیمتر
درجه مصرف انرژی A
نوع ترموستات مکانیکی
نوع گاز مبرد ۴۰۴
سیستم یخ زدای خودکار
لیتراژ ۲۶۰ لیتر

فریزر صندوقی خانگی  اونیور

قیمت فریزر صندوقی خانگی تک درب

قیمت فریزر خانگی ارزان

 صنایع‌ برودتی اونیور آماده ارائه خدمات به صورت اینترنتی و حضوری به مشتریان عزیز می باشد.

جهت خرید و استعلام قیمت یخچال با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

صنایع برودتی اونیور آماده ارائه خدمات به شرکت های صادراتی و صادرات یخچال و فریزر به عراق و سایر کشور های همسایه می باشد.

ارسال به سراسر کشور با استفاده از معتبرترین باربری های کشورامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید