لیست قیمت و انواع یخچال پرده هوا |یخچال روبازفروشگاهی قیمت 1402

09128886153 کارشناس فروش
یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا که به نام های یخچال بدون درب، یخچال روباز فروشگاهی نیز شناخته می شوند اغلب در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرند که صنایع برودتی اونیور یخچال پرده هوا را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

اونیور
اونیور

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا صنایع برودتی اونیور

قیمت یخچال پرده هوا

مدل کالا
قیمت کالا
یخچال پرده هوا موتور سرخود 48,000,000
یخچال پرده هوا موتور مرکزی 66,000,000
یخچال مالمو 50,000,000
یخچال پرده هوا درب دار موتور سرخود 48,000,000
فریزر مالمو 28,000,000
یخچال جزیره رنگی شیشه صاف 27,000,000
یخچال جزیره استیل شیشه صاف 28,500,000
یخچال جزیره شیشه خم معمولی 29,000,000
یخچال جزیره رنگی بن ماری دار 31,000,000
یخچال طرح پرده هوا دو متری (متحرک) 52,000,000
فریزر ایستاده پلیت دومتری 67,000,000
فریزر ایستاده متحرک دومتری 57,000,000

یخچال پرده هوا

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

یخچال روباز فروشگاهی بدون درب از پرکاربردترین یخچال در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها است. این نوع یخچال صنعتی ها درب ندارند اما سیستم سرمایشی آنها به گونه ای است که از هدر رفتن برودت جلوگیری می کند، این یخچال پرده ای با تکنولوژی روز دنیا به گونه ای طراحی شده است که با امکان چیدمان خاصی که در اختیار صاحبان مشاغلی نظیر فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، هایپر استار، هایپر مارکت می باشد که مشتریان را به انتخاب و خرید بهتر و راحت تر محصولات غذایی و خوراکی مد نظرشان از طریق یخچال روباز بدون درب نسبت به یخچال ایستاده بیشتر و آسان تر است.با سایت اونیور همراه باشید در ادامه به انواع یخچال روباز و قیمت یخچال پرده هوا می پردازیم.

قیمت یخچال پرده هوا ایستاده وخوابیده

یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال قفسه ای با ایجاد پرده هوای خنک به نگهداری و به فروش رساندن انواع محصولات غذایی نظیر سوسیس و کالباس، انواع محصولات لبنی مانند پنیر، ماست، کره، گوشت و مرغ بسته بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد که محل قرار گیری این یخچال پرده هوا در انتهای فروشگاه ها می باشد که همه ی ما این یخچال برودتی را دیده ایم که به راحتی می توانیم محصولی که مد نظر داریم ببنیم و خریداری کنیم. یخچال جزیره نیز یکی از انواع یخچال فروشگاهی می باشد که هر دوی این دستگاه های صنعتی علاوه بر زیبایی و شیک بودن، دارای گنجایش وظرفیت بسیاری برای قرار دادن محصولات هستند، با وجود اینکه یخچال های روباز دارای قیمت بالایی هستند اما از طرفداران بسیاری برخورد دار می باشند و صاحبان فروشگاه های زنجیره ای مانند افق کوروش، رفاه، ویوان و.... این نوع یخچال ویترینی در فروشگاه خود استفاده می کنند.

ویژگی های یخچال پرده هوا

 • ترموستات

در ساختار این یخچال از ترموستات دیجیتال برای نمایش دمای دستگاه که دارای  قابلیت برنامه ریزی جهت سیستم یخچال طراحی شده است.

 • کمپرسور

این دستگاه دارای دو کمپرسور برای پیشگیری از داغ شدن بیش از حد کمپرسورهاو همچنین متوقف شدن عمکرد یخچال می باشد، یکی از ویژگی های بسیار عالی که این یخچال ها دارند این است که در صورت بوجود مشکلی برای یکی از کمپرسورها، کمپرسور دیگر کار میکند و مانع از خراب محصولات یخچال می شود.

 • بازدهی انرژی و مصرف

یخچال های پرده هوا به محض اینکه به برق وصل می شوند شروع به کار میکنند و با توجه به متراژ خریداری شده دارای مصرف انرژی متغیر می باشد.

 • جنس بدنه یخچال

 جنس بدنه ی یخچال فروشگاهی پرده هوا دارای جنس بدنه ی گالوانیزه رنگ شده، با رنگ پودری الکترواستاتیک است

 • ابعاد یخچال ها

شما میتوانید با در نظر گرفتن متراژ فروشگاه خود این یخچال را در ابعاد سفارشی خود خریداری کنید.

 • کاور شب

برای جلوگیری از کار و مصرف انرژی یخچال در شب و هنگامی که یخچال پرده هوا کار نمی کند، از کاور شب در ساختار این دستگاه استفاده شده است به گونه ای که در محیط داخلی آن  از کاور محافظت کننده در شب بکار رفته است.

 • روشنایی LED

این یخچال مغازه بدون درب شامل چراغ های LED داخلی است که در پایین هر قفسه قرار دارند. چراغ های LED محصولات را روشن می کنند، بنابراین مشتریان آنها را با بهترین نور می بینند. مطالعات نشان داده است که روشنایی LED روی تجهیزات تجاری، خریدهای فوری را افزایش می دهد.

 • کنترل دیجیتال ترموستات

استفاده از کنترل دیجیتال دما آسان است. به شما امکان می دهد دمای بین 34 تا 43 درجه فارنهایت را کنترل کنید.

به طور کلی یخچال ایستاده پرده هوا به دو نوع مختلف تقسیم می شود.

 • یخچال پرده هوا موتور مرکزی

قیمت یخچال ایستاده پرده هوا

یخچال پرده هوا با موتورخانه مرکزی به علت اینکه موتور در یک محیط و فضای دیگری قرار دارد دارای فضای زیادی برای نگهداری و عرضه ی خوراکی ها دارد یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه نورپردازی LED می باشد که این رنگ ها و نورهای زیبا موجب جلب نظر مشتری ها برای خرید می باشد که این یخچال با حداقل طول ده متر انواع نوشیدنی و مواد غذایی را در خود جای می دهد علاوه بر این نمای فروشگاه را بسیار زیبا و جذاب می کند. در یک تعریف دیگر می توان گفت که یخچال پرده هوا موتور مرکزی اینگونه است که، کمپرسور جدا از کابین درون انبار در فروشگاه نصب میگردد و از طریق لوله کشی هایی برودت کابین را تامین میکند.
در این نوع یخچال ویترینی جلو باز دما در تمام نقاط یکسان می باشد و فضای موتورخانه باید شرایط مطلوبی داشته باشد و به درخواست مشتری می توان کاور شب برقی ریموت دار یا دستی فلزی روی یخچال نصب نمود.

 • یخچال پرده هوا موتور سرخود

قیمت یخچال ویترینی

یخچال پرده هوا با موتورخانه سرخود دارای جابه جایی و حمل و نقل راحت می باشد که بر خلاف یخچال پرده هوا موتور مرکزی، موتور و کمپرسور داخل یخچال و یا در پشت آن قرار می گیرد که طبیعتا فضایی را اشغال می کند بنابراین این یخچال دارای فضای کمتری می باشدو برای سهولت جابه جایی راحت تر از چرخ های مقاوم در پایین دستگاه به کار رفته است که قابلیت قفل شدن نیز دارند بزرگ ترین مزیتی که دارد این موضوع است که دارای مصرف انرژی پایین است.در این نوع یخچال، موتور بر روی کابین یخچال روباز نصب میشود و به همین دلیل نصب و راه اندازی آن راحت تر است، همچنین یخچال موتور سرخود در سایز های کوچکتری نسبت به پرده هوا مرکزی تولید می گردد.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود
ابعاد               240*95*200 سانتی متر
جنس بدنه ماموت abs
رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
مبرد R290
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
موتور  سرخود
تاج دارد
کاور شب دارد

قینت یخچال های بدون درب

 

قیمت یخچال پرده هوا

یخچال روباز فروشگاهی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

یخچال بدون درب فروشگاهی

جنس بدنه یخچال روباز فروشگاهی از نوع abs است و رنگ بدنه آن الکترواستاتیک می باشد.عایق بندی بدنه از نوع تزریق فوم پلی یورتان می باشد. این نوع یخچال های پرده هوا دارای گردش هوای سرد بین طبقات است و به خاطر داشتن فضای بزرگتری که دارد می توان آسان و راحت تر داخل طبقات یخچال را نظافت کرد. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به یخچال پرده هوا را نیز می توان به فریزر پرده هوا تغییر داد که داخل فریزر پرده هوا میتوان محصولات منجمد شده استفاده کرد مانند: گوشت منجمد شده، مرغ منجمد شده قرارداد، اشاره کرد.

قیمت انواع یخچال فروشگاهی

طبقات یخچال پرده هوا قابل جابجایی می باشد و به خاطر داشتن چرخ هایی که دارد جابجایی آن بسیار آسان است، دارای نورپردازی LED می باشد، که باعث زیباتر شدن و جذب مشتری بیشتر می شود. ظرفیت این نوع یخچال قفسه ای بزرگتر از یخچال های دیگر می باشد که داخل یخچال محصولاتی مانند: میوه، سبزیجات، نوشیدنی می توان جای داد.
یخچال پرده هوا به صورت چند طبقه تولید می گردد، که انتخاب ابعاد رنگ و نور پردازی توسط مشتری سفارش داده میشود.

طرز کار یخچال بدون درب

یخچال فروشگاهی بدون درب دست دوم

یخچال قفسه ای

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

فریزر پرده هوا

یخچال فروشگاهی

یخچال پرده هوا صنایع برودتی اونیور

صنایع‌ برودتی اونیور آماده ارائه خدمات به صورت اینترنتی و حضوری به مشتریان عزیز میباشد.
شما می توانید با مراجعه حضوری به آدرس ما و یا تماس با کارشناسان فروش در مجموعه ما خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا سفارش شما در کمترین زمان با معتبر ترین بار بری ها به دست شما مشتریان گرامی برسد.دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش  جهت خرید و استعلام قیمت انواع یخچال فروشگاهی، قیمت یخچال های روباز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت یخچال جلوباز

یخچال بدون درب فروشگاهی

قیمت یخچال بدون درب پرده هوا

یخچال فروشگاهی جلوباز

قیمت یخچال بدون درب فروشگاهی

خرید یخچال پرده هوا

قیمت یخجال موتور مرکزی

یخچال فروشگاهی

قیمت یخچال فروشگاهی

یخچال جزیره پرده هوا

یخچال پرده هوا جزیره ای

ویژگی های یخچال پرده هوا

 1. مصرف انرژی بهینه و بازدهی بالا
 2. دارای تابلو برق برای جلویگری از خراب شدن قطعات یخچال هنگام نوسات برق
 3. مجهز به ترموستات دیجیتالی و قابلیت نمایش و تنطیم دمای یخچال روباز
 4. مجهز به دو کمپرسور برای مواقع ضروری و هنگامی که یکی از کمپرسورها دچار نقص فنی شده اند و همچنین مانع از داغ شدن بیش از حد کمپرسورها می شود
 5. نصب راحت و سریع یخچال های پرده هوا
 6. برای جلوگیری از کارمدام کمپرسور و روشن ماندن آن از کاورشب استفاده می شود که روی قسمت باز یخچال کشیده می شود که علاوه براین مزایا موجب طول عمربیشتر قطعات یخچال می شود
 7. دارای لامپ های ام اس دی
 8. دارای چرخ های رونده که قابلیت قفل شونده نیز دارند

قیمت یخچال های روباز

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال جلوباز

یخچال روباز الکترواستیل

قیمت یخچال ویترینی روباز

قیت یخچال فروشگاهی دیجی کالا

یخچال بدون درب مغازه

قیمت یخچال جلو باز

یخچال پرده هوا درب دار

قیمت یخچال پرده هوا درب دار


 • قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب چگونه محاسبه می شود؟

  یخچال بدون درب مغازه به صورت سفارشی و متری برای شما ساخته می شود، بنابراین قیمت این یخچال ها به صورت متری می باشد برای بدست آوردن قیمت بروز با کارشناس فروش شرکت اونیور تماس بگیرید.

 • طرز کار یخچال بدون درب چگونه است؟

  مکانیزم یخچال پرده هوا به این صورت است که لایه‌‌ای از هوای سرد را از طریق منافذ داخل طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجاد کرده و دمای محفظه یخچال را پس از گذشت زمان کوتاهی به میزان استاندارد می‌رساند و از مواد خوراکی درون یخچال به خوبی محافظت می‌کند 

 • آیا پرده های هوا از هوای سرد داخل یخچال جلوگیری می کنند؟

  در حالی که پرده های هوا مانند تهویه مطبوع نیستند، آنها در حفظ دمای داخلی، حفظ هوای خنک داخل و هوای گرم در خارج (یا برعکس) در هنگام باز بودن درب بسیار موثر هستند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سعید قافله‌باشی
  قیمت یخچال پرده‌هوا برای فروشگاه لبنیات به طول۳.۴ و ارتفاع۲.۴ بفرمایید چنده؟ و چه مدتی طول میکشه که بدستمون برسه. تهران هستیم ممنون
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز طی یک هفته کاری براتون ارسال می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره 09128007182 تماس بگیرید.

 • محمد علی منصوری
  سلام وقتتون بخیر من برای انجام پروژه دانشگاهی یک سری اطلاعات راجب فن اواپراتور یخچال پرده هوا میخواستم ایا امکانش در اختیارم قرار بدین؟
  • مدیر سایت

   سلام. شما می توانید با وحد کارشناسان فروش مجموعه ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید