قیمت سردخانه بستنی فروشی میهن

09128007182 کارشناس فروش خانم نصری
سردخانه بستنی
سردخانه بستنی قابلیت نقل و انتقال را داشته و می توان توسط لیفتراک آنها را جابجا نمود. لذا برای این منظور سردخانه های کانکسی با این امکانات تولید می شوند یعنی قلاب های مخصوص حرکت دادن می باشند. سردخانه های کانکسی در ظرفیت های مختلف تولی می شوند
اونیور
اونیور

سردخانه بستنی چیست؟

سردخانه بستنی

بستنی یکی از خوراکی هایی است که در تمام فصول قابل استفاده است و در هر مغازه یا فروشگاهی موجود است.
برای نگهداری این محصول نیازمند مکان و تجهیزاتی هستیم که بتوانیم در دمای مناسب و مدت زمان طولانی از آن نگهداری کنیم به همین خاطر از سردخانه صنعتی استفاده می شود.
دمای مناسب برای نگهداری بستنی ۱۸- درجه سانتی گراد است.

سرد خانه بستنی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

سردخانه بستنی میهن

سرد خانه هایی که بستنی را در مقدار زیاد نگهداری می کنند باید ابعاد بزرگتری داشته باشند.کمپرسور های مورد استفاده در این سرد خانه ها باید دو مرحله ای باشد.این سردخانه را می توان به صورت سردخانه زیر صفر و بالای صفر و همینطور سردخانه ثابت و متحرک به سفارش مشتری  تولید نمود

انواع سردخانه بستنی

  • سردخانه بستنی ثابت
  • سردخانه بستنی متحرک

قیمت سردخانه بستنی

سردخانه ثابت بستنی

مخصوص انبارهای نگهداری و کارخانه ها هستند که بستنی را زمانی که تولید می‌شود در آنجا نگهداری میکنند.

ساخت سردخانه بستنی

سردخانه متحرک بستنی

زمانی که میخواهید بستنی ها را از کارخانه تا فروشگاه یا مغازه ها ارسال کنید، باید در منطقه سرد قرار بگیرد و بدین ترتیب از سردخانه متحرک استفاده می شود، تا دمای مورد نیاز بستنی حفظ شود این نوع سردخانه ها سردخانه های متحرک نام دارند، که می توان بر روی انواع کامیون ها یا وسایل نقلیه نصب کرد.

سردخانه اتاقی بستنی

ساخت سردخانه بستنی

قیمت سردخانه رابطه مستقیم با ابعاد و اندازه دستگاه دارد و طبیعتا هرچه بزرگتر باشد قیمت هم بیشتر است.
ابعاد سردخانه ، دمای مورد نظر ( زیر صفر یا بالای صفر) ،نوع و برند تجهیزات از قبیل کمپرسور ، کندانسور ، ساندویچ پانل و درب های سردخانه ، تابلو برق ، سایر لوازم مصرفی ، کیفیت اجرای ساخت سردخانه بر قیمت سردخانه تاثیر گذار می باشد.

چگونگی گارانتی سردخانه صنعتی بستنی؟

سردخانه بستنی فروشی

تمامی محصولات صنایع برودتی اونیور دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد که با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

سردخانه بستنی میهن

شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به سایت ما با شماره هایی که روی سایت صنایع برودتی اونیور درج شده است تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و همچنین شما می توانید به طور حضوری و غیرحضوری سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید